News

Facebook Posts

Серед заходів, запроваджених для підтримки бізнесу в надзвичайних ситуаціях Covid19, Законодавчий декрет
18/2020 ввів бонус на користь магазинів: це податковий кредит на користь суб'єктів, які орендують нерухомість, перелічені у кадастровій категорії C / 1 (по якій є зареєстровані "negozi e botteghe").
До вашої уваги стаття з деякими роз'ясненнями.
⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️

Tra le misure introdotte a sostegno delle imprese nell’ambito dell’emergenza Covid19, il D.L. 18/2020 ha introdotto un bonus a favore dei negozi: si tratta di un credito d’imposta
riconosciuto a favore dei soggetti che conducono in locazione immobili censiti nella categoria catastale C/1 (nella quale sono appunto censiti “negozi e botteghe”).
Con la risoluzione AdE 13/E pubblicata nella serata di venerdì 20 marzo, l’Agenzia delle entrate ha approvato il codice tributo 6914 destinato al credito d’imposta, spendibile in F24 per la compensazione di altri tributi o contributi; l’aspetto di maggior interesse legato al provvedimento di prassi richiamato è legato alla spendibilità (pressoché) immediata di tale credito, in quanto si tratta di un codice tributo utilizzabile del prossimo 25 marzo.
... See MoreSee Less

Il Decreto legge 18/2020 del 17 marzo 2020 contiene alcune disposizioni relative alla durata dei procedimenti amministrativi e delle autorizzazioni di polizia.

In particolare si stabilisce che: “Tutti i certificati, attestati, permessi, concessioni, autorizzazioni e atti abilitativi comunque denominati, in scadenza tra il 31 gennaio e il 15 aprile 2020, conservano la loro validità fino al 15 giugno 2020”.

Pertanto la validità di tutti i permessi di soggiorno in scadenza in questo periodo, viene prorogata fino al 15 giugno 2020, dando la possibilità ai titolari di poter effettuare la domanda di rinnovo dopo tale data.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Відповідно до Д.З. 18/2020 від 17 березня 2020, термін дії дозволу на проживання, який закінчився в період між 31січня та 15 квітня 2020, продовжується до 15 червня 2020 року, що надає можливість власникам дозволу на проживання подати заявку на поновлення після цієї дати.
... See MoreSee Less

Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in ItaliaДОРОГІ ДРУЗІ! Повідомляємо, що завдяки спільним зусиллям МЗС України та Мінінфраструктури України, компанія SkyUp Airlines оголошує про початок продажу авіаквитків на нерегулярні рейси, у тому числі з Італії (м.Неаполь). Рейс за маршрутом Неаполь-Київ (аеропорт Бориспіль) заплановано на 23 березня ц.р. о 12.15 (прибуття – 15.50). Придбання квитків здійснюється через сайт авіакомпанії SkyUp Airlines https://skyup.aero/uk/ Це ще один додатковий інструмент повернення українців з-за кордону, а ми працюємо далі! ‼️Прохання для тих, хто вже повідомив Посольство чи консульства України в Італії про своє бажання повернутись додому й цими днями придбає квиток на літак SkyUp Airlines, написати про це до відповідних українських представництв! ... See MoreSee Less

Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in ItaliaШАНОВНІ УКРАЇНСЬКІ ГРОМАДЯНИ, ЯКІ ХОЧУТЬ З ІТАЛІЇ ТА МАЛЬТИ ПОВЕРНУТИСЯ В УКРАЇНУ! ДОРОГІ НАШІ СПІВВІТЧИЗНИКИ! Внаслідок запроваджених країнами обмежень для вільного пересування, у тому числі між Італією, Мальтою та Україною, багато з вас опинились у скрутному становищі і не змогли вчасно повернутися додому! Але українські дипломатичні установи на території Італії та Мальти не залишають вас сам на сам зі своїми проблемами! Як ви знаєте, нещодавно, завдяки злагодженій цілодобовій роботі з органами державної влади України та Італії, було організовано гуманітарний спецрейс, який вивіз з Венеції людей, що протягом трьох діб були змушені залишатися без елементарних гігієнічних умов на італійсько - словенському кордоні через закриття кордону словенською стороною. Два автобуси наших співгромадян, сім’ї з маленькими дітьми, а також всі інші бажаючи, які зголосилися на цей рейс та змогли завчасно прибути на пункт вильоту, були успішно доставлені додому увечері 15 березня. Наша спільна напружена робота дозволила понад 160 українським водіям автотранспортних засобів, які провели чотири ночі на цьому ж кордоні, благополучно продовжити свій шлях до України. Втім, Посольство та Генеральні Консульства на території Італії продовжують цілодобово отримувати звернення, які ми реєструємо для формування списків людей, які потребують допомоги! Станом на сьогодні список осіб, які хочуть виїхати до України з Італії становить 424 особи, а з Мальти – 43 особи. Ці дані опрацьовуються профільними відомствами у Києві аби визначити можливості організації спецрейсів за оптимальними цінами, принаймні з місць найбільшого скупчення наших співвітчизників. Лише за останні дні 125 рейсів з різних країн світу повернули додому 23 тисячі українців, і надалі щодня відбуватимуться десятки таких рейсів. Тож, хочемо багатьох з вас заспокоїти – для організації спецрейсів в Україну ми продовжуємо працювати з українськими авіакомпаніями. Щойно будуть прийняті рішенні щодо таких рейсів ми обов’язково вас поінформуємо! Тож, уклінно просимо зберігати спокій, виконувати всі приписи італійських органів державної влади та берегти себе! Здоров’я всім нам та залишаймося на зв’язку! ... See MoreSee Less

Load more
Contattaci
Il tuo nome
E-mail
Messaggio

©2017-2019 Avvocato Yuliya Muts.All Rights Reserved |Developed by ILION